חפש לפי שם אומן: א ב ג ד ה ו ז ח ט י כ ל מ נ ס ע פ צ ק ר ש ת    חפש לפי שם שיר: א ב ג ד ה ו ז ח ט י כ ל מ נ ס ע פ צ ק ר ש ת

שער 6
אריק ברמן

אין באמת שער 6 בבלומפילד. יש את שער 5 של השרופים ושער 7 של ה"יותר רגועים". ברמן בחר דווקא בשער שלא קיים על מנת שיתאים לכל הקבוצות ולאו דווקא להפועל ת"א.
נכתב ע"י דור
השיר היה שיר הנושא למיני סדרה של עמנואל רוזן "בעקבות הגביע האבוד" שעסקה, איך לא, בכדורגל הישראלי. הסדרה שודרה בשנת 2004, שנתיים וחצי לפני הפריצה של ברמן.
נכתב ע"י דור
למעשה קיים גם קיים שער 6, והוא מן שער ביניים בין שער 5 (השרופים) לשער 7 (הרגועים יותר). אני מאמין שהוא לא רצה שהשיר יהיה מזוהה רק עם הפועל תל אביב ולכן אמר משוגעים ב- 7, שהוא שער השרופים הישן.
נכתב ע"י אבו דגל
"אלה שיושבים טוב, מה שנקרא יושבים טוב, ב-13, ב-2"

13 ו-2 הם השערים ה"יוקרתיים" של בלומפילד (מן הסתם גם להם המנויים היקרים יותר), נמצאים משני צידיו של יציע הכבוד, ובו בעיקר יושבים המפורסמים אוהדי הקבוצות התל אביביות.
נכתב ע"י אבישי סלע

השיר מדבר על ילדותו של ברמן - ואז היה בבלומפילד שער 6 (לפני האיחוד עם 7). השיר מדבר בוודאות על הפועל ת"א, גם ע"פ תיאור השערים האחרים. ב2 ו13 יש גג ויושבים שם, לעומת זאת השרופים היו בשער 7 (שוב, בילדותו של ברמן הם היו ב7, כיום הם כבר ב5)

שירים נוספים של אריק ברמן   הוסף עובדה חדשה   שאלות ללא תשובות   מה חדש   תפתיעי אותי   דף ראשי

RSS   תנאי שימוש   פסיכולוגית   פסיכולוג   תודות   צור קשר
מימה, 2024